Популярні документи
Статті
Статті
Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве
Новини

Теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області вважає технічний стан ліфтового господарства в містах Суми та Шостка критичним та вимагає негайного реагування місцевих органів влади та спеціалізованих ліфтових організацій з метою забезпечення безпеки користування ліфтами.

Про це було наголошено керівництвом теруправління на засіданні колегії Сумської облдержадміністрації, яка відбулася 28 серпня цього року.

Зазначалося, що із 829 ліфтів Сум та Шостки, які знаходяться на балансі КП «Сумижитло», відпрацювали нормативний строк 470. Нехтуючи вимогами законодавства, 411 ліфтів не отримали дозволи на експлуатацію.

Негативним є й той факт, що плани-графіки виконання робіт з експертизи ліфтів та капітального ремонту, які затверджені Держгірпромнаглядом, не виконуються. Цьогоріч роботи згідно цих графіків не проводилися.

За підрахунками фахівців на ремонт ліфтів Сумщини треба 29 мільйонів гривень.

Заступник Шосткинського міського голови запевнив керівництво області, що у 2014 році на ремонт шосткінських ліфтів з місцевого бюджету буде виділено 679 тисяч гривень.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад