Популярні документи
Статті
Статті
5 стратегий маркетинговых взаимоотношений для малого бизнеса Защита дома и офиса – видеонаблюдение и сигнализация AJAX Контроль осадки зданий Системы мониторинга инженерных сооружений Мебельный щит из дуба под заказ Листы из алюминия: применение и сильные стороны материала Samsung U Flex Headphones: особенности и плюсы гарнитуры От чего зависит стоимость доставки груза? Швейцарская сантехника Geberit: особенности и преимущества изделий ДРЕНАЖНЫЕ НАСОСЫ С ПОПЛАВКОВЫМ ВЫКЛЮЧАТЕЛЕМ - Уникальный Агрегат в наше время! Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро
Новини

На розширеному засіданні колегії управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації обговорено підготовку медичних закладів до безпечної та стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років.

Керівництво теруправління Держгірпромнагляду у Рівненській області звернуло увагу присутніх на дотримання в закладах охорони здоров'я нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації кисневого обладнання, опалювальних котлів, ліфтового господарства, газового господарства.

Зазначалося, що в медзакладах ведеться активна робота з переведення котелень на альтернативні види палива (дрова, торф, вугілля), проводиться капітальний ремонт котелень та будуються нові.

Разом з тим, зафіксовано випадки введення в експлуатацію об'єктів, що не пройшли експертизу спеціалізованою організацією, також є факти відхилення від вимог будівельних проектів.

Окрім того, на колегії наголошено, що у лікарняних закладах області експлуатуються 121 ліфт, 15 з них не проведено експертне обстеження у зв'язку із закінчення граничного строку служби, 31 підйомнику — не проведено капітальні ремонти (модернізації), технічні огляди, не усунено несправності та дефекти, виявлені під час обстежень. Також під час експлуатації лікарняних ліфтів сталося 3 нещасних випадки, 2 зі смертельним наслідком.

З метою запобігання нещасним випадкам під час експлуатації ліфтового господарства колегія доручила управлінню охорони здоров'я провести експертне обстеження ліфтів, позачерговий повний технічний огляд, капітальні ремонти (модернізації).

Керівникам медзакладів доручено забезпечити виконання «Заходів з усунення порушень при експлуатації об'єктів підвищеної небезпеки в закладах охорони здоров'я області на 2013-2014 роки».

Довідка:

22 березня 2014 року медсестра КЗ «Дубенська центральна районна лікарня» впала у шахту ліфта з другого поверху, внаслідок чого отримала тяжкі травми.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад