Популярні документи
Статті
Статті
Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве
Новини

Від себе особисто та від колективу Донецького гірничого округу теруправління Держгірпрмнагляду у Донецькій області прийміть вітання з Днем шахтаря!

На Донбасі праці шахтарів завжди приділяли особливу увагу, прагнучи зробити її не лише більш престижною, але й більш безпечною. Тому для Держгірпромнагляду вугільна галузь була і залишається пріоритетною. Переконаний, що спільними зусиллями ми досягнемо цієї цілі. Адже запорукою тому є ваш багатий досвід, високий професіоналізм та відповідальність за свою справу.

Безмежна вдячність всім, хто присвятив своє життя цій нелегкій, але почесній справі. Досягнення та рекорди шахтарів були і залишаються візитною карткою регіону. Та саме завдяки наполегливості й принциповості інспекторів Держгіпромнагляду, сьогодні ми пишаємося трудовими перемогами наших земляків, завдяки вашій праці врятовані десятки, сотні, тисячі життів гірників. Особливі слова подяки у цей день — гірникам-ветеранам. Це ви прославили Донбас, це вашими руками закладалися нинішні шахти та безпечна праця у них. Низький вам уклін!

Донбас — коронований териконами край. Тут майже кожна сім'я пов'язана з героїчної шахтарською працею. Бажаю вам та вашим рідним здоров'я та щастя, нехай у ваших домівках панують мир, благополуччя та добробут! З Днем шахтаря!

З повагою В'ячеслав Король, начальник територіального управління Держгірпрмнагляду у Донецькій області.


Джерело:
Теруправління Держгірпромнагляду України у Донецькій області


До списку новинВпередНазад