Популярні документи
Статті
Статті
Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве Геология участка или с чего начинается стройка Геодезические исследования участка Кованые перила – роскошь, статус и престиж
Новини

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

День Шахтаря — це свято працівників найбільш небезпечної «мирної» професії та мужніх людей. Професія шахтаря завжди вважалася у нас почесною та гідною справжніх чоловіків.

Вірю, що об'єднавши зусилля і ресурси, ми виведемо вітчизняну промисловість на шлях сталого розвитку, відродимо престиж шахтарської професії.

Зичу вам, дорогі шахтарі, міцного здоров'я, благополуччя, а головне — мирного неба над головою. Нехай у ваших домівках завжди зберігається тепло і затишок.

Безаварійної роботи Вам та трудових досягнень в ім'я єдиної і неподільної України!

З повагою,

Голова Держгірпромнагляду О.І.Хохотва

Про нагородження Подякою

Держгірпромнагляду України

Відповідно до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 25 листопада 2013 року № 863

НАКАЗУЮ:

За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня шахтаря нагородити Подякою Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України:


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад