Рішення N 10 від 19.07.2007 Про проект Інструкції з проведення моніторингу підземної гідросфери та інженерно-вишукувальних робіт у зв'язку із підтопленням територій міст та селищ України


МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 19 липня 2007 року N 10

Про проект Інструкції з проведення моніторингу підземної гідросфери та інженерно-вишукувальних робіт у зв'язку із підтопленням територій міст та селищ України

Розглянувши проект Інструкції з проведення моніторингу підземної гідросфери та інженерно-вишукувальних робіт у зв'язку із підтопленням територій міст та селищ України, розроблений Українським державним науково-дослідним інститутом проблем водопостачання, водовідведення та охорони навколишнього природного середовища, науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити проект Інструкції з проведення моніторингу підземної гідросфери та інженерно-вишукувальних робіт у зв'язку із підтопленням територій міст та селищ України.

2. Сектору інженерного захисту територій (В. М. Тарасенко) підготувати наказ про затвердження Інструкції з проведення моніторингу підземної гідросфери та інженерно-вишукувальних робіт у зв'язку із підтопленням територій міст та селищ України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Міністра Р. М. Крамаренка.

 Голова науково-технічної ради О. П. Попов