Постановление від 14.02.2008р. N 7. Постанова від 14.02.2008р. N 7 Про удосконалення діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби з видачі документів дозвільного характеру


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА

ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

14.02.2008 N 7

Про удосконалення діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби з видачі документів дозвільного характеру

Відповідно до статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" з метою удосконалення державного санітарно-епідеміологічного нагляду та реалізації положень Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" і Резолюції учасників Форуму "Влада і бізнес - партнери" за участю Президента України В.А.Ющенка (30.01.2008) ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст, районів, районів у містах, на водному, залізничному, повітряному транспорті, об'єктів з особливим режимом роботи налагодити ефективну роботу в центрах з видачі документів дозвільного характеру, організованих за принципом організаційної єдності, зокрема забезпечивши участь у їх роботі посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби.

2. Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Міністерства охорони здоров'я України дану постанову довести до установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням постанови покладаю на першого заступника Головного державного санітарного лікаря України Пономаренка А.М.

Головний державний

санітарний лікар України М.Г.Проданчук